Natlab | Film, Theater, Café, Restaurant

Yellow Letters

Ilker Çatak
PREMIEREDATUM do 8 okt

Yellow Letters is een inventief en actueel drama van regisseur Ilker Çatak (DAas Lehrerzimmer). Hoewel de film zich afspeelt in Turkije, vormen Berlijn (als Ankara) en Hamburg (als Istanboel) het decor van onmacht, corruptie en staatsdwang.

Het huwelijk van de gevierde actrice Derya (Özgü Namal) en regisseur en docent Aziz (Tansu Biçer) staat onder druk nadat ze hun baan verliezen door willekeur van de staat. Ze verhuizen naar Istanbul om bij de ouders van Aziz te wonen. Zij en hun 13-jarige dochter moeten hun leven opnieuw vormgeven. Derya krijgt een aantrekkelijk aanbod, Aziz vindt een baantje. Maar is er nog plaats voor hun principes en een vrije mening?

Yellow Letters
Regie
Ilker Çatak
Cast
Özgü Namal, Tansu Biçer, Leyla Smyrna Cabas
Speelduur
127 min
PREMIEREDATUM
do 8 okt
Jaar
2026
Land
Duitsland
Taal
Turks
  • Kijkwijzer: Let op met kinderen tot 12 jaar
  • Kijkwijzer: Drugs- en/of alcoholmisbruik
  • Kijkwijzer: Grof taalgebruik

Maak er een complete avond van

Bij Natlab kom je niet alleen voor de film. Je komt voor de hele avond. Eerst iets goeds eten in ons café-restaurant, daarna door naar de zaal, en na afloop nog even blijven hangen met een drankje.

Onze keuken kookt met verse, seizoensgebonden ingrediënten en een kaart die meebeweegt met het moment. Lunch, diner of borrel: schuif aan wanneer het past.
Kom eerder. Blijf langer. Maak er een avond van.

Menu

 

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje