CONTACT

OPENINGSTIJDEN

Maandag t/m woensdag 10:00 - 23:30 (horeca tot 23:00)
Donderdag 12:00 - 00:00
Vrijdag en zaterdag 12:00 - 01:00
Zondag 10:00 - 22:00
BEKIJK ONS PROGRAMMA

Alle dagen lunch van 12:00 - 16:00
Diner bestel je van 17:00 - 21:00
Op zondag ontbijt 10:00 - 12:00

Het reserveren van een tafel is niet mogelijk, kom gezellig binnen wandelen!*

(*Voor groepen van meer dan 7 personen kun je wel reserveren, dit kan door een mail te sturen naar horeca@natlab.nl of door telefonisch een reservering te maken: 040 294 68 42.)

ALGEMENE CONTACTGEGEVENS

NATLAB
Kastanjelaan 500
5616 LZ Eindhoven

info@natlab.nlWe streven ernaar je mail binnen één werkdag te beantwoorden.

Het is niet mogelijk om telefonisch of per mail kaarten te reserveren of te kopen. Behalve voor dringende vragen heeft e-mail onze voorkeur. We checken onze mails regelmatig en nemen zo snel als mogelijk contact met je op.

Opmerkingen, tips, keiharde kritiek of een fluweelzacht compliment?
We horen het graag! Mail gerust naar onze communicatiemedewerkers of stuur een bericht via Facebook Messenger. Die fluweelzachte complimenten mag je natuurlijk ook de wereld inslingeren via een vrolijke aanbeveling op Google of Facebook :)

CONTACTGEGEVENS MEDEWERKERS

PROGRAMMA
Rafke Engels & Sietz van der Aa (film)
afdelingprogramma@natlab.nl
rafke@natlab.nl
sietz@natlab.nl

EDUCATIE
Fleur Stiels
educatie@natlab.nl
fleur@natlab.nl

HORECA
Thor van den Dool, Bouke van Beek en team
horeca@natlab.nl
040 294 68 44 (kantoor)
040 294 68 42 (café)

VERHUUR
Bouke van Beek
verhuur@natlab.nl
040 294 68 49

MARKETING & COMMUNICATIE
Sarie Bekker, Eva Boekhoorn, Joep Peeters & Aline Arts
communicatie@natlab.nl

TECHNIEK EN FACILITAIR
Joost Verest, Ben Tielemans & Robert Weken
theatertechniek@natlab.nl - 040 294 68 47
filmtechniek@natlab.nl - 040 294 68 43

FINANCIËN
Ingrid Winters
ingrid@natlab.nl

P&O
Karin Niessen
karin@natlab.nl

VRIJWILLIGERSCOÖRDINATIE
Chantall van den Heuvel
chantall@natlab.nl

DIRECTIEASSISTENT
Loes van der Linden
loes@natlab.nl

DIRECTIE
Ilona van Heeckeren