Natlab | Film, Theater, Café, Restaurant

Coward

Lukas Dhont
PREMIEREDATUM do 22 okt

Achter de linies ontmoet Pierre de charismatische Francis, die samen met een groep afgekeurde soldaten geïmproviseerde theatervoorstellingen maakt om het moreel van de troepen hoog te houden. Temidden van modderige loopgraven, waarin kwetsbaarheid geen plaats lijkt te hebben, opent Francis voor Pierre een onverwachte ruimte van verbeelding, vrijheid en tederheid. Achter de schermen weten de mannen elkaar steeds vaker te vinden en hun gedeelde momenten krijgen steeds meer betekenis. Er ontstaat iets wat de oorlog niet lijkt te kunnen vernietigen: momenten van vrijheid en een onverwachte liefde.
 

Coward is een ontroerend en krachtig oorlogs- en liefdesdrama over moed en angst, mannelijkheid en de kracht van kunst, verlangen en verbondenheid. De film van de gelauwerde regisseur Lukas Dhont ging in wereldpremière in de hoofdcompetitie van Cannes, waar hoofdrolspelers Emmanuel Macchia en Valentin Campagne samen de prijs voor Beste Acteur ontvingen. Voor Macchia was het zijn speelfilmdebuut, Dhont castte hem op een school voor landschapsarchitectuur. Coward is de officiële Belgische inzending voor de Oscars van 2027. Lukas Dhont liet zich inspireren door historische WOI-foto’s van jonge soldaten die net achter het front een show voor elkaar opvoerden, veelal in vrouwenkleren.

Coward
Regie
Lukas Dhont
Speelduur
127 min
PREMIEREDATUM
do 22 okt
Jaar
2026
Land
België, Frankrijk, Nederland

Maak er een complete avond van

Bij Natlab kom je niet alleen voor de film. Je komt voor de hele avond. Eerst iets goeds eten in ons café-restaurant, daarna door naar de zaal, en na afloop nog even blijven hangen met een drankje.

Onze keuken kookt met verse, seizoensgebonden ingrediënten en een kaart die meebeweegt met het moment. Lunch, diner of borrel: schuif aan wanneer het past.
Kom eerder. Blijf langer. Maak er een avond van.

Menu

 

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje