Bambie speelt Bambie
-
14 apr20:30Natlab | Film, Theater, Café, Restaurant, EindhovenMain Stage
Het móést er van komen: een voorstelling over het hertje waar alles mee begon. De bekendste kinderfilm aller tijden schetst een idyllisch woud vol pratende dieren, vriendschap en romantiek. Maar onder dat lieflijke oppervlak schuilt een ander verhaal.
In het oorspronkelijke boek uit 1923 is de natuur wreed en onverschillig. Overleven betekent leren vertrouwen op jezelf. Bambie speelt Bambi zet deze twee werelden tegenover elkaar en onderzoekt wat er overblijft wanneer de romantiek verdwijnt.
Iconische scènes krijgen een nieuwe, fysieke vertaling: de geboorte, het glibberen op het ijs, de dood van de moeder, de hormonale ontdekking van de liefde. Het woud wordt een woning waar natuurelementen binnendringen en menselijke figuren dierlijke aandriften tonen. Drie individuen zoeken in Bambie speelt Bambi een persoonlijk antwoord op de vraag wat onze ‘natuurlijke’ bestemming is. En welke levenslessen nodig zijn om in deze tijd volwassen te worden.
Excl. consumptie.
CREDITS
SPEL QiQi van Boheemen, Odin van Diepen, Jochem Stavenuiter
REGIE Jochem Stavenuiter, Marijn van der Jagt
COMPOSITIE EN GELUIDSONTWERP Amber Docters van Leeuwen
LICHTONTWERP Manuel Boutreur
Maak er een complete avond van
Bij Natlab kom je niet alleen voor de film. Je komt voor de hele avond. Eerst iets goeds eten in ons café-restaurant, daarna door naar de zaal, en na afloop nog even blijven hangen met een drankje.
Onze keuken kookt met verse, seizoensgebonden ingrediënten en een kaart die meebeweegt met het moment. Lunch, diner of borrel: schuif aan wanneer het past.
Kom eerder. Blijf langer. Maak er een avond van.