Natlab | Film, Theater, Café, Restaurant

Amélie – 25th anniversary

Jean-Pierre Jeunet
PREMIEREDATUM do 3 dec

Amélie Poulain werkt als serveerster in de Parijse wijk Montmartre en observeert graag anderen, terwijl zij zelf in haar eigen fantasie wereld blijft. Dan ontdekt ze haar nieuwe levensdoel: de problemen van anderen oplossen.

Ze helpt allerlei mensen in haar omgeving. Van de Port drinkende conciërge van haar appartementencomplex tot het hulpje van de groenteboer. Maar Amélies missie wordt onverwachts verstoord wanneer ze de zonderlinge Nino Quincampoix ontmoet.

Regie
Jean-Pierre Jeunet
Cast
Audrey Tautou, Matthieu Kassovitz, Isabelle Nanty, Yolande Moreau, Dominique Pinon, Jamel Debbouze
Speelduur
120 min
PREMIEREDATUM
do 3 dec
Jaar
2001
Land
Frankrijk
Taal
Frans
  • Kijkwijzer: Let op met kinderen tot 12 jaar
  • Kijkwijzer: Seks

Maak er een complete avond van

Bij Natlab kom je niet alleen voor de film. Je komt voor de hele avond. Eerst iets goeds eten in ons café-restaurant, daarna door naar de zaal, en na afloop nog even blijven hangen met een drankje.

Onze keuken kookt met verse, seizoensgebonden ingrediënten en een kaart die meebeweegt met het moment. Lunch, diner of borrel: schuif aan wanneer het past.
Kom eerder. Blijf langer. Maak er een avond van.

Menu

 

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje