KERSTVAKANTIE

Deze december is ons pand gehuld in kerstsfeer, met twinkelende lichtjes, versierde kerstbomen en een speciaal Dikkie Dik-speelhoekje. Kom lunchen, dineren of borrelen in ons café-restaurant en combineer het met een mooie film of theatervoorstelling. Tijdens de kerstvakantie bieden we extra’s: exclusieve voorpremières, magische balletvoorstellingen, Silent Bites en feestelijke kinderactiviteiten zoals peperkoekhuisjes maken en een Dikkie Dik-speurtocht.

Of je nu komt voor onze nieuwe menukaart, een voorstelling of gewoon de kerstsfeer, Natlab is er voor jou. We zijn elke dag (behalve op 25 december, dan zijn we gesloten) open vanaf 11.00 uur.

Café-restaurant

In ons café en restaurant geniet je in de kerstvakantie van onze compleet nieuwe menukaart en van een speciale kerstbrunch. Reserveer je tafel in ons café & restaurant om zeker te zijn van een plek.

Bekijk het menu