Huur Wilhelmina
10 personen
In de Wilhelmina-vergaderruimte spreek je letterlijk te midden van geschiedenis. Op deze plek herleeft het moment waarop koningin Wilhelmina, in het bijzijn van haar dochter Juliana, op 1 juni 1927 via de allereerste kortegolf-radioverbinding Nederlands-Indië toesprak — een baanbrekende gebeurtenis in de wereld van communicatie.
De ruimte is ruim opgezet en biedt plaats aan circa 10 personen. Met eigen koffie- en theefaciliteiten is Wilhelmina ideaal voor vergaderingen, brainstorms en kleinschalige bijeenkomsten waarbij historie en innovatie elkaar ontmoeten.
Capaciteit & Faciliteiten
| Capaciteit | 10 personen |
| Opstelling | Vergadertafel met stoelen |
| Gebruik | Vergaderingen, presentaties, creatieve sessies |
| Voorzieningen | Scherm voor presentaties aanwezig |
| Internet | Wifi |
| Ligging | Eerste verdieping |
Tarieven
| Prijs excl. 21% btw | |
| Per dagdeel (09.00–13.00 / 13.30–17.30 / 18.00–22.00) |
€ 150 |
| Culturele organisaties |
30% korting |
| Totale kosten | Op aanvraag via offerte |
Catering & extra service
Combineer je bijeenkomst met een ontvangst in het café of een borrel in Bar Casimir.
Onze horeca verzorgt alles van koffiearrangementen tot uitgebreide lunches en netwerkborrels. Alles op één plek, zodat je gasten moeiteloos van programma naar ontspanning bewegen.
Foto's Wilhelmina
Meer inspirerende ruimtes
Meer weten of reserveren
Wil je Wilhelmina reserveren of eerst even binnenkijken? Tatjana Brinkman helpt je graag verder.
📞 040 294 68 49
📧 verhuur@natlab.nl