CONTACT

ALGEMENE CONTACTGEGEVENS

NATLAB
Kastanjelaan 500
5616 LZ Eindhoven

info@natlab.nlWe streven ernaar je mail binnen één werkdag te beantwoorden.
040 294 68 48 - We zijn bereikbaar op maandag tot en met donderdag van 14:00 tot 16:00 voor algemene vragen.

Uitsluitend voor reserveringen in het restaurant kun je bellen met 040 294 68 42.

Het is niet mogelijk om telefonisch of per mail kaarten te reserveren. Wel kan je kaarten kopen via onze website of gewoon bij ons aan de bar. We checken onze mails regelmatig en nemen zo snel als mogelijk contact met je op.


OPMERKINGEN, TIPS, KEIHARDE KRITIEK OF EEN FLUWEELZACHT COMPLIMENT?
We horen het graag! Mail gerust naar Sarie en Eva door een mail te sturen naar info@natlab.nl. Die fluweelzachte complimenten mag je natuurlijk ook de wereld inslingeren via een vrolijke aanbeveling op Google of Facebook :)

CONTACTGEGEVENS MEDEWERKERS

PROGRAMMA & EDUCATIE
Rafke Engels - rafke@natlab.nl / educatie@natlab.nl
Sietz van der Aa - sietz@natlab.nl (film)
Fleur Stiels - fleur@natlab.nl (educatie)

HORECA
Thor van den Dool en Bouke van Beek en team
horeca@natlab.nl
040 294 68 44 (kantoor)
040 294 68 42 (café)

VERHUUR
Bouke van Beek
verhuur@natlab.nl
040 294 68 49

MARKETING & COMMUNICATIE
Aline Arts, Sarie Bekker en Eva Boekhoorn
communicatie@natlab.nl

TECHNIEK EN FACILITAIR
Joost Verest, Ben Tielemans en Robert Weken
theatertechniek@natlab.nl - 040 294 68 47
filmtechniek@natlab.nl - 040 294 68 43

FINANCIËN
Ingrid Winters
ingrid@natlab.nl

P&O
Karin Niessen
karin@natlab.nl

VRIJWILLIGERSCOÖRDINATIE
Chantall van den Heuvel
chantall@natlab.nl

DIRECTIEONDERSTEUNING
Loes van der Linden
loes@natlab.nl

DIRECTIE
Ilona van Heeckeren
info@natlab.nl