OPENINGSTIJDEN

NATLAB
Maandag t/m woensdag 10:00 - 22:00
Donderdag t/m zaterdag 12:00 - 00:00
Zondag 10:00 - 21:00
BEKIJK ONS PROGRAMMA

RESTAURANT
Maandag t/m woensdag 10:00 - 23:00
Donderdag 12:00 - 00:00
Vrijdag t/m zaterdag 12:00 - 01:00
Zondag 10:00 - 22:00

Alle dagen lunch van 12:00 - 16:00
Diner bestel je tussen 17:00 - 21:00

Het reserveren van een tafel is niet mogelijk, kom gezellig binnen wandelen!*

(*Voor groepen van meer dan 7 personen kun je wel reserveren, dit kan door een mail te sturen naar horeca@natlab.nl of door telefonisch een reservering te maken: 040 294 68 42.)

ALGEMENE CONTACTGEGEVENS

NATLAB
Kastanjelaan 500
5616 LZ Eindhoven

info@natlab.nlWe streven ernaar je mail binnen één werkdag te beantwoorden.
040 294 68 48 - We zijn bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 14:00 tot 16:00 voor algemene vragen.

Het is niet mogelijk om telefonisch of per mail kaarten te reserveren of te kopen. Behalve voor dringende vragen heeft e-mail onze voorkeur. We checken onze mails regelmatig en nemen zo snel als mogelijk contact met je op.

OPMERKINGEN, TIPS, KEIHARDE KRITIEK OF EEN FLUWEELZACHT COMPLIMENT?
We horen het graag! Mail gerust naar onze communicatiemedewerkers of stuur een bericht via Facebook Messenger. Die fluweelzachte complimenten mag je natuurlijk ook de wereld inslingeren via een vrolijke aanbeveling op Google of Facebook :)

CONTACTGEGEVENS MEDEWERKERS

AFDELING PROGRAMMA
Rafke Engels, Sietz van der Aa (film)
afdelingprogramma@natlab.nl
rafke@natlab.nl
sietz@natlab.nl

AFDELING EDUCATIE
Fleur Stiels
educatie@natlab.nl / fleur@natlab.nl

AFDELING HORECA
Thor van den Dool, Bouke van Beek en team
horeca@natlab.nl
040 294 68 44 (kantoor)
040 294 68 42 (café)

AFDELING VERHUUR
Bouke van Beek
verhuur@natlab.nl - 040 294 68 49

AFDELING MARKETING & COMMUNICATIE
Aline Arts, Sarie Bekker & Eva Boekhoorn
communicatie@natlab.nl

AFDELING TECHNIEK EN FACILITAIR
Joost Verest, Ben Tielemans & Robert Weken
theatertechniek@natlab.nl - 040 294 68 47
filmtechniek@natlab.nl - 040 294 68 43

AFDELING FINANCIËN
Ingrid Winters
ingrid@natlab.nl

AFDELING P&O
Karin Niessen
karin@natlab.nl

VRIJWILLIGERSCOÖRDINATIE
Chantall van den Heuvel
chantall@natlab.nl

DIRECTIEASSISTENT
Loes van der Linden
loes@natlab.nl

DIRECTIE
Ilona van Heeckeren